IT Вакансії

Смішні картинки комп`ютерної тематики Сторінка 100 Розваги та гумор Український форум програмістів

Я не думаю, що нашому ринку варто очікувати таких скорочень, як у США. Українським же аутсорсинговим компаніям невигідно звільняти людей. Тому що потім складніше знайти класного спеціаліста, ніж у США, через менші обсяги Вакансія Strong Junior/Middle Nest.js developer ринку. Ба більше, якщо людина розумілась на проєкті, то вигідніше залишити її на бенчі, ніж наймати когось збоку й заново навчати.

Які вимоги до хорошого розробника рівня  senior?

Крім того, важливо розуміти основи алгоритмізації та структури даних. Фреймворк призначений, щоб допомогти розробникам швидко та ефективно створювати додатки. Надаючи готові компоненти, він скорочує час, що витрачається на написання коду з нуля, і дозволяє зосередитися на основній функціональності проектів. Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись. «Необхідно, щоб людина пройшла усі етапи розвитку, побула на різних ролях і дійсно зросла, щось ніби природного здобуття досвіду», каже він.

Різниця між Junior, Middle, Senior Artist у геймдеві: як визначити свій рівень і прокачатись

Першим моїм кроком було не звільняти людей, а розібратися, що стоїть за цим «дуже повільно працює». Виявилося, що основна проблема — в непрозорих цілях компанії для команди аналітики. Це блокувало команду від чіткого розуміння пріоритетів та від відсікання 50% запитів, які приходять, проте не є важливими для поточних цілей. Кожен спеціаліст рівня Middle і вище самостійно пропрацьовував питання і приходив з пропозицією рішення, додаючи, скільки часу йому треба на реалізацію цього рішення. Ніхто нікого не контролював, тому що була зрозуміла зона відповідальності кожного. Тому я досить часто закріпляю спеціаліста такого рівня за певним напрямком, і людина відповідає за самостійну пріоритезацію задач там та за вибір найбільш важливих речей до розробки.

982 Відповідь від frz 22.08.2023 01:06:14

Пропонувати рішення для бізнесу та можуть направляти команду із 2-3 джунів. Сенйором не можна просто стати вивчаючи матеріал, так можна стати лише гарним програмістом, Сенйором стають тоді коли вам починають платити як Сенйору. Звісно не завжди це так, до Сенйору можна дійти за 5 років або за 15. Senior – Прекрасно розуміє більшість сучасних фреймворків, декілька мов програмування, може підібрати кращий стек технологій для конкретного проекту. Бо добре розуміє парадигми проектування що закладені в основі всіх фреймворків.

У чому різниця між джуном та Мідлом

981 Відповідь від bebyk 09.08.2023 16:07:22

Чи варто ставати «кузнею» кадрів і яка користь від того для бізнесу — розбираємося далі. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. Спеціаліст, який координує проєкт, організовує взаємодію між відділами, керівниками та замовниками.

Чим відрізняється Мідл від Джуніора?

  • Вивчення шаблонів проектування, архітектури, автоматизації тестування, продуктивності, безпеки та інших аспектів допоможе новачкам швидше наблизитися до більш досвідчених колег.
  • Код слід робити зрозумілим для фахівців, які звернуться до нього в майбутньому.
  • Якщо рівнів всередині більше, це може відповідати грейдуванню Junior — Strong Junior — Middle — Strong Middle тощо.
  • Мені особисто щось придумати нове та інноваційне досить складно.
  • Існує кілька рівнів розробників в IT-індустрії, два з яких – Мідл (Middle) та Джун (Junior) знаходяться на початковому етапі розвитку.

Я, звичайно, розумію, чому люди хочуть отримувати вищі рівні — це напряму впливає на їхній дохід. А ще є цей момент, коли змінюєш в LinkedIn Middle на Senior в заголовку — 10 хвилин гордості за себе. Джуном стають по дефолту після будь яких гівняних курсів – але тільки якщо не брати за основу цю статтю. Middle – качається у глибину лише в тих аспектах які потрібні по роботі, починає вчити більше в ширину. Middle – вирішує проблеми рівня – фіча, не великий проект, оформлення релізів, код ревʼю команди. А ще грейди впливають на зарплатний діапазон на позиції, а інколи й на екстраплюшки та умови роботи.

987 Відповідь від P.Y. 11.09.2023 19:11:54

Senior — є експертом у своїй сфері, може бути лідером напрямку та обирати найкращі та найбільш актуальні для бізнесу рішення. Senior створює задачі для себе або ж навіть для своїх колег Junior/Middle-рівня. Джуніор зазвичай виконують найпростіші завдання або завдання, які не особливо впливають на проєкт в цілому. Мідл теж не розробляють закінчені рішення, а просто виконують окремі кроки.

Мій мозок добре справляється з розв’язанням проблем, але згенерувати щось нове і запропонувати — певний час було дуже проблематично. Тому за задачами, які ставлять Senior, досить часто можна розкопати абсолютно іншу проблему і з цього варто починати. Це був крутий випадок, коли я зрозуміла, що ця людина уже максимально на рівні Senior і їй можна довіряти проєкти рівня компанії, які впливають на дуже багато чого.

У чому різниця між джуном та Мідлом

Це змінило підхід до експериментів для 100+ людей в компанії! Важливо, що на рівні сініор я очікую якісно пропрацьовану ідею, не лише підсвітку проблеми. До прикладу, на зустріч продуктових менеджерів прийшов аналітик з команди і запропонував переглянути підхід до аналізу AB-тестів. Він уже мав чернетку свого бачення і запропонував, як це можна реалізувати, навчити інших людей, а головне — що це дасть для компанії. А для компанії це давало збільшення швидкості прийнятті рішень та змогу тестувати більше експериментів одночасно. Гарна задачка для людини, яка лише доєдналася до команди.

Натомість критично важливим аспектом для визначення cеньйорності спеціаліста є рівень відповідальності, який ця людина готова брати та (!) виконувати. Своє бачення я буду підкріплювати прикладами з власного досвіду, здебільшого це будуть приклади розвитку аналітиків в моїх або інших аналітичних командах. Але загальні підходи можна застосувати до більшості інших спеціальностей. Це найменш досвідчений фахівець із практичним досвідом менше 2 років. Зазвичай джуни знають основи комп’ютерного програмування і можуть писати базовий код як мінімум однією мовою програмування.

У невеликій компанії один спеціаліст може поєднувати в собі роль тімліда та проджекта. Не страхувати джуна — то є дуже погане практика..це як кидати кошенят у річку, щоб вони миттєво плавати навчилися, бо так бабуся з відром кошенят бажає.. Далі можна не читати — тяжко зрозуміти що треба мати у черепі що дійти до такої геніальної ідеї. Перепрошую, але так може вважати людина яка ніколи не стикалася з проблемою пошуку людей у інженерну команду. Сеньйори знають, від чого в коді можна відмовитися, а що прибирати не можна ні в якому разі.

Тому ви маєте підтримувати командний дух, сприяти розвитку членів команди та обговорювати КРІ з кожним із них. Відгукніться на запит про підвищення кваліфікації, дайте фідбек, обговоріть можливі способи досягнення цілей для художника, поставте дедлайн та посприяйте йому в бажанні розвиватись. Також звичною є практика на невеликих проєктах, коли один художник самостійно створює весь арт (беки, персонажі, іконки, UI тощо) для гри від концепту до фіналу, а подекуди займається ще й анімацією. Кожному айтішнику, який починає свій шлях, слід задуматися про те, які вершини він може підкорити завдяки старанній праці і власному старанню.

Найвищим рівнем ієрархії і, відповідно, найдосвідченішими та кваліфікованими програмістами є так звані “гуру” програмування. Це фахівці, які мають глибокі знання та багатий досвід у різних галузях програмування. Вони здатні вирішувати складні технічні завдання, розробляти архітектуру програмного забезпечення та консультувати інших розробників. Варто розуміти, що внутрішні рівні можуть абсолютно не відповідати ринковим. Суперзірка навіть у крутій компанії, може мати нижчий рівень серед інших бізнесів — просто тому, що нішеві скіли неможливо застосувати на стандартніших проєктах.

Чіткого кордону між молодшим (junior), середнім (middle) та старшим спеціалістом (senior) у IT немає. Дефіцит класних фахівців — схоже, що ця проблема спільна для всіх сфер бізнесу, та найактуальніша вона, мабуть, для ІТ. Пошук фахівця середнього чи вищого рівня може тривати довго — такі кадри рідко шукають роботу і їх часто доводиться «переманювати». Однак не завжди компанія потребує саме такого «прокачаного» працівника, адже деякі завдання можна довірити й junior-фахівцеві, що згодом стане суперпрофі. На бажання компанія може допомогти новачкові вирости від джуна до мідла. Senior — це провідний художник на проєкті, який виконує найскладнішу та найоб’ємнішу роботу в найкоротший термін.

Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/

Back to top button